2016 Setrems Pardesü Modelleri Bir Harika 26/10/2015

 Tesettür giyimin öncülerinden olan Setrems, tüm tesettürlü kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Pek çok tesettüre uygun kıyafetin bulunduğu setrems de pardesü modelleri de kadınların epeyce dikkatini çekiyor.

 Yaklaşan yaz ayları için 2016 setrems pardesü modellerini inceleyebilir, kendinize yerinde pardesü ve kaplardan tercihinizi yapabilirsiniz. Tesettür giyime olan ilgi arttıkça firmalar da modellerine yenilerini ekliyorlar. Dışarıda görmeye alıştığımız tesettürlü kadınların şıklığı, bu gibi firmaların varlığından kaynaklanıyor.
2016 Setrems Pardesü modellerinde yeniden şık kot modeller dikkat çekerken bilhassa yaz aylarında bu modeller fazlaca tercih edilecek gibi görünüyor. Yaza özel açık renklerin bulunduğu katalogda pudra pembeler, açık maviler ve somon renkleri daha çok seçim edilen renklerden.

 Pardesü modellerinde genelde beli kemerli modeller uyarı çekerken boydan tam olarak inen ve zarif belirten modeller her kesim kadar tercih ediliyor.
Sizler de tesettür giyim için aradığınız hiçbir şeyi bulamadığınızı düşünüyorsanız 2016 setrems pardesü modellerini inceleyerek kendinize en uygun dış giysi modellerini tercih edebilirsiniz.

 
 

Kaynak: Kadın Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s