2016 Büyük Çanta Modelleri ile Ayrım Atın!

 Kadınların aksesuar dendiğinde aklına gelen ilk parça çantalar oluyor kuşkusuz. Özellikle büyük çantalar tüm kadınlar göre tercih edilirken içerisine o kadar fazla eşyanın sığdırılabilir olması dolayısıyla daha fazla tercih ediliyor. Büyük çantalar, gündelik yaşamda iş kadınlarının tercihi olurken, öyle fazla öbür seçeneği de bulunuyor.


 2016 Büyük çanta modellerinde rugan çantalar göze çarparken birbirinden şık rengârenk çantalar da koleksiyonların arasında yerini alıyor. Her kıyafetinize uygun modelde çantaya sahip olabilirken, tek renk alarak ayrı renk kıyafetlerle de uyumlu olarak kullanabilirsiniz.


 Büyük çanta modellerinde bundan başka poşet görünümlü büyükçe çantalar yerini alırken, ayrıca şık ayrıca de tek başına epeyce gösterişli bir aksesuar olabiliyor.Çanta kullanmak kadınlar açısından epeyce önem arz ederken, içerisine dikiş ipliği ve iğnesi, makyaj çantası, cüzdan, kartvizitlik gibi öyle çok eşyanın girebileceği modeller seçim ediliyor.


Sizler de çanta modellerinden tarzınıza ve kıyafetlerinize uygun olabilecek modelleri tercih etmek istiyorsanız büyük çanta modelleri 2016 arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 


Kaynak: Kadın Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s