Seks fantezileri karakterinizi ele veriyor!

Düşlediğiniz seks fantezilerinin kişiliğinizle ilgili ipuçlarını yansıttığını biliyor musunuz? Bakalım seks fanteziniz sizin hakkınızda neler söylüyor?

Seks fantezileri karakterinizi ele veriyor!

İsrailli psikologların yaptığı bir araştırmaya tarafından, yatak odasında arzulanan şeyler karakterimizi ele veriyor. Bu araştırmaya tarafından yatakta partnerinizden başka biriyle birlikte olduğunuzu düşlemek sahiden ilişkinize düşündüğünüz dek zarar vermiyor. Peki ya gerçek hayatta hiç ilginizi çekmeyen komşunuzun yatakta niçin aniden aklınıza geliyor? Fiilen hiç bir çekim hissetmediğimiz şeylere ve kişilere aleyhinde cinsel ilişki sırasında duyduğumuz arzu ne anlama geliyor?

17
Seks fantezileri karakterinizi ele veriyor!

Dayanılmaz olma fantezisi

Yatakta karşı tür için dayanılmaz olma fantezisi özgüven eksiliğinin işareti. Genellikle bu cins fantezilerde bireyler öyle seksi ve cazibelidir ki kimse onlara karşı koyamaz. Karşılarında kendilerini öpmek, değmek ve seks yerine getirmek için yalvaran kişilerin fantezisini kuran kişiler bilinç altında cinsel ilişkiye ‘kabul edilebilir’ bir izah etme yaratır.

27
Seks fantezileri karakterinizi ele veriyor!

Bondaj fantezisi

Seks fantezisi denilince akla gelen herzamanki görüntülerden biri de bondajla yatağa bağlanmış insanlardır. Bu fantezi hem bondajlanan birey keza de partnerini yatağa bağlayan birey olarak da hayal edilebilir. Bu şart reel hayatta kesintisiz başkalarını memnun etmeye çalışmakla ve kendi isteklerini arkadaki plana atmakla ilişkilendirilir. Eğer partnerimizi bağladığımızı düşlüyorsak, bu fantezide seksten en ince ayrıntısına kadar egoist bir şekilde şımartma almayı istiyor olabiliriz.

37
Seks fantezileri karakterinizi ele veriyor!

Erkekleri domine etmek

Yatakta erkeklere sert davranmayı ve kontrol etmeyi arzulayan kadınlar hakiki hayatta genel olarak çekingen ve isteklerini muhakkak etmeyen kişiler olabilir.

Yatak odasında sözünü geçiren işveren rolünü üstlenmek ve seksi gözden geçirmek erkeklere atfedilen bir tutum olsa da çoğu bayan yatakta kontrolü eline almayı arzuluyor.

47

İsrailli psikologların yaptığı bir araştırmaya tarafından, yatak odasında arzulanan şeyler karakterimizi ele veriyor. Bu araştırmaya tarafından yatakta partnerinizden diğer biriyle birlikte olduğunuzu düşlemek sahiden ilişkinize düşündüğünüz dek zarar vermiyor. Peki ya gerçek hayatta hiç ilginizi çekmeyen komşunuzun yatakta neden aniden aklınıza geliyor? Fiilen hiç bir çekim hissetmediğimiz şeylere ve kişilere aleyhinde cinsel ilişki esnasında duyduğumuz özlem ne kavrayış geliyor?

Dayanılmaz olma fantezisi

Yatakta aleyhinde cins için dayanılmaz olma fantezisi özgüven eksiliğinin işareti. Genellikle bu cins fantezilerde bireyler o kadar seksi ve cazibelidir fakat kimse onlara karşı koyamaz. Karşılarında kendilerini öpmek, dokunmak ve seks yerine getirmek için yalvaran kişilerin fantezisini kuran kişiler bilinç aşağı cinsel ilişkiye ‘’ bir tanımlama yaratır.

Bondaj fantezisi

Seks fantezisi denilince akla gelen alışılmış görüntülerden biri de bondajla yatağa bağlanmış insanlardır. Bu fantezi hem bondajlanan birey keza de partnerini yatağa bağlayan birey olarak da hayal edilebilir. Bu koşul gerçek hayatta aralıksız başkalarını hoşnut etmeye çalışmakla ve kendi isteklerini arka plana atmakla ilişkilendirilir. Eğer partnerimizi bağladığımızı düşlüyorsak, bu fantezide seksten ayrıntılarıyla kendini düşünen bir şekilde hoşgörü almayı istiyor olabiliriz.

Erkekleri domine etmek

Yatakta erkeklere sert davranmayı ve denetim etmeyi arzulayan kadınlar gerçek hayatta çoğunlukla çekingen ve isteklerini belirlenmiş etmeyen kişiler olabilir.

Yatak odasında sözünü geçiren işveren rolünü üstlenmek ve seksi denetlemek erkeklere atfedilen bir tavır olsa da çoğu bayan yatakta kontrolü eline almayı arzuluyor.

Kaynak: Kadın Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s