Nicole Kidman’ın olay yaratan banyo sahnesi!

Ünlü aktristin, dıştan çok iyi gibi görünen evliliklerde yaşanan sorunlar ve evdeki şiddeti anlatan yeni dizisindeki banyo sahnesi büyük ses getirdi.

Nicole Kidman’ın olay yaratan banyo sahnesi! foto 1

HBO’nun yeni yapımı ‘Big Little Lies’ (Büyük Küçük Yalanlar), Oscar ödüllü Avustralyalı aktris Nicole Kidman’ın sahneleriyle büyük ses getirdi.

117
Nicole Kidman’ın olay yaratan banyo sahnesi! foto 2

İngiliz basını, Nicole Kidman’ın rol aldığı HBO’nun yeni dizisi ‘Big Little Lies’a geniş yer verdi. 49 yaşındaki oyuncunun cesur sahneleri dikkati çekti.

217
Nicole Kidman’ın olay yaratan banyo sahnesi! foto 3

Evliliklerde yaşanan sorunlar ve evdeki şiddete de vurgu yapan dizide, ‘Celeste’ karakterine yaşam veren Kidman’ın kocası rolünde ise Alexander Skarsgard bulunuyor.

317
Nicole Kidman’ın olay yaratan banyo sahnesi! foto 4

Avustralyalı yazan Liane Moriary’nin benzer adlı fazla satan romanından uyarlanan, yönetmenliğini Jean-Marc Vallee’nin yaptığı ‘Big Little Lies’da; dışardan çok iyi hayatlara sahipmiş gibi gözüken üç kadının, bir canice olayı ile yollarının kesişmesi işleniyor.

417

HBO’nun yeni yapımı ‘Big Little Lies’ (Büyük Minik Yalanlar), Oscar ödüllü Avustralyalı aktris Nicole Kidman’ın sahneleriyle büyük ses getirdi.

İngiliz basını, Nicole Kidman’ın rol aldığı HBO’nun yeni dizisi ‘Big Little Lies’a geniş yer verdi. 49 yaşındaki oyuncunun cesur sahneleri dikkati çekti.

Evliliklerde yaşanan sorunlar ve evdeki şiddete de vurgu yapan dizide, ‘Celeste’ karakterine hayat veren Kidman’ın kocası rolünde ise Alexander Skarsgard bulunuyor.

Avustralyalı yazar Liane Moriary’nin aynı adlı çok satan romanından uyarlanan, yönetmenliğini Jean-Marc Vallee’nin yaptığı ‘Big Little Lies’da; dışardan mükemmel hayatlara sahipmiş gibi gözüken üç kadının, bir canice olayı ile yollarının kesişmesi işleniyor.

Kaynak: Kadın Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s