Karanlıkta parlayan saç trendi!

Kozmetik sektöründeki gelişmeler sayesinde saçlarımızı renklendirirken daha özgürüz. Renkli saç boyaları bir adım ileri gidiyor ve artık saçlar karanlıkta parlayan neon renklere bürünüyor!

Karanlıkta parlayan saç trendi!

Karanlıkta parlayan renkli saçlara ne dersiniz? Evet bu tip saç renklerini uzun vakit uygulamak böylece rasyonel yok lakin sadece kısa bir süre için daha eğlenceli bir stile bürünmek istiyorsanız neon saçları mutlaka denemelisiniz.

19
Karanlıkta parlayan saç trendi!

Saç tasarımcısı Guy Tang, Youtube’dan yayınladığı saç boyama işleminin bütün ayrıntılarını gösteriyor. Saçlar önce açılıyor ve daha sonra renklendirme işlemine geçiliyor.

29
Karanlıkta parlayan saç trendi!

Bundan Başka karanlıkta parlayan neon renkler sadece karanlıkta güzel durmuyor. Güneş ışığında da glow in the dark saç renkleri epeyce işaret ve güzel görünüyor.

39
Karanlıkta parlayan saç trendi!

Guy Tang, modelinde denediği Phoenix stilinde alev görünümünü yansıtmayı amaçladı. Fuşya, sarı, turuncu ve kırmızı renkleri harmanlayarak boyadığı saçlar istediği görünümü aldı.

49

Karanlıkta parlayan renkli saçlara ne dersiniz? Evet bu müşteri saç renklerini uzun süre göstermek öyle rasyonel yok fakat sadece kısa bir vakit için daha eğlenceli bir stile bürünmek istiyorsanız neon saçları mutlaka denemelisiniz.

Saç tasarımcısı Guy Tang, Youtube’dan yayınladığı saç boyama işleminin bütün ayrıntılarını gösteriyor. Saçlar önce açılıyor ve sonradan renklendirme işlemine geçiliyor.

Dahası karanlıkta parlayan neon renkler sadece karanlıkta hoş durmuyor. Güneş ışığında da glow in the dark saç renkleri oldukça işaret ve güzel görünüyor.

Guy Tang, modelinde denediği Phoenix stilinde ateş görünümünü yansıtmayı amaçladı. Fuşya, sarı, turuncu ve kırmızı renkleri harmanlayarak boyadığı saçlar istediği görünümü aldı.

Kaynak: Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s