7 Mart jurnal burç yorumları!

7 Mart günlük burç yorumlarını elmaelma.com okuyucuları için derledik! Bakalım bugün bizi neler bekliyor? Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın!

7 Mart günlük burç yorumları! foto 1

Koç Burçları, Salı günü meslek ortamında umulmadık gelişmelerle karşılaşabilirler. Yerine Getirmek istedikleriniz bir yanda dururken siz hesapta olmayan işlerle ilgilenmek zorunda kaldığınız için kendinizi zorlama aşağı ve kullanılıyor gibi hissedebilirsiniz.

112
7 Mart günlük burç yorumları! foto 2

Boğa Burçları, Salı günü aşk hayatındaki pürüzlerin giderilmesi konusuna itinalı bir şekilde yaklaşacaklar. Sevdiğiniz kişiyle aranızda sorunlar varken jurnal yaşantınıza her şey normalmiş gibi devam etmeyi beceremiyorsunuz sevgili Boğa Burçları.

212
7 Mart günlük burç yorumları! foto 3

İkizler Burçları, Salı günü çevre koşullarından fazla daha artı etkilendiklerini hissedebilirler. İşlerinizin yoğunluğundan bir nebze kurtulmuş olmanızın vereceği rahatlıkla etrafınızda olup bitenlerin farkına varmaya başlayacaksınız.

312
7 Mart günlük burç yorumları! foto 4

Yengeç Burçları, Salı günü ev ve aile yaşantısındaki gelişmelerden her zamankinden ok daha fazla etkilenmeye açık olduklarını görebilirler. Ailenizle ilgili tepkisiz kalamayacağınız gelişmelerin gerçekleştiğini gözlemleyeceksiniz.

412

Koç Burçları, Salı günü meslek ortamında beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirler. Yapmak istedikleriniz bir yanda dururken siz hesapta olmayan işlerle ilgilenmek zorunda kaldığınız için kendinizi baskı altında ve kullanılıyor gibi hissedebilirsiniz.

Boğa Burçları, Salı günü aşk hayatındaki pürüzlerin giderilmesi konusuna tedbirli bir şekilde yaklaşacaklar. Sevdiğiniz kişiyle aranızda sorunlar varken günlük yaşantınıza her şey normalmiş gibi devam etmeyi beceremiyorsunuz sevgili Boğa Burçları.

İkizler Burçları, Salı günü çevre koşullarından çok daha pozitif etkilendiklerini hissedebilirler. İşlerinizin yoğunluğundan bir nebze kurtulmuş olmanızın vereceği rahatlıkla etrafınızda olup bitenlerin farkına varmaya başlayacaksınız.

Yengeç Burçları, Salı günü ev ve aile yaşantısındaki gelişmelerden her zamankinden ok daha artı etkilenmeye açık olduklarını görebilirler. Ailenizle ilgili tepkisiz kalamayacağınız gelişmelerin gerçekleştiğini gözlemleyeceksiniz.

Kaynak: Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s