6 Mart günlük burç yorumları!

6 Mart jurnal burç yorumlarını elmaelma.com okuyucuları için derledik. Bakalım bugün bizi neler bekliyor?

6 Mart günlük burç yorumları! foto 1

Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde bu hayatta kendinizi adamış olduğunuz bir kişi veya mesele varsa gün boyunca bu kişi veya mesele ile alakalı birtakım ayrıntı üzerinde uzun süreler boyunca itinayla durabilirsiniz.

112
6 Mart günlük burç yorumları! foto 2

Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde gündeminizin manâlı bir kısmını oluşturacak olan en esas meseleler romantik ilişkiniz ve aşk hayatınız olacaktır.

212
6 Mart günlük burç yorumları! foto 3

Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren bu hayatta sahip olduğunuz ve inandığınız değerlerinizi koruma dürtünüz son derece dinç olacaktır.

312
6 Mart günlük burç yorumları! foto 4

Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde içerisinde bulunduğunuz ortamlarda gelişecek olan olaylara son derece titiz bir şekilde bakabilir; bunun yanı sıra son derece dikkatli bir şekilde hareket edebilirsiniz.

412

Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde bu hayatta kendinizi adamış olduğunuz bir birey ya da mesele varsa gün baştan başa bu birey veya mesele ile alakalı birtakım detaylar üzerinde uzun süreler baştan başa itinayla durabilirsiniz.

Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde gündeminizin kayda değer bir kısmını oluşturacak olan en esas meseleler romantik ilişkiniz ve aşk hayatınız olacaktır.

Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde bilhassa sabahın erken saatlerinden itibaren bu hayatta sahip olduğunuz ve inandığınız değerlerinizi koruma dürtünüz son derece kuvvetli olacaktır.

Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde içerisinde bulunduğunuz ortamlarda gelişecek olan olaylara son derece itinalı bir şekilde bakabilir; bunun yanı sıra son derece tedbirli bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Kaynak: Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s