12 Mart’ta Başak burcunda dolunay!

12 Mart’ta Başak burcunda dolunay meydana geliyor… Başak burcunda gerçekleşecek olan dolunayın etkilerini Astrolog Güliz Kına, elmaelma.com okuyucuları için yorumluyor! İşte dolunayın genel ve burçlara özel etkileri…

12 Mart'ta Başak burcunda dolunay! foto 1

Balık burcunda yaşadığımız Güneş tutulması (yeni Ay) ayrıca bizi yeniliklere hazırladı hem de birazcık kafamızı karıştırdı. Ne yapsak, ne yöne dönsek, bırakıp gitsek mi, kalsak mı? Bunlar hep aklımızda şu aralar. Artık bildiğiniz üzere Yeni Ay zamanları daha çok yeni başlangıçları anlatırken, dolunaylar gerçekte yaptıklarımızın sonucunu görmek, ektiğimizi biçme vaktidir!

Bu Pazar günü yaşayacağımız dolunayın getirileri ise şöyle;
Konu Başak burcu olunca; ayrıntı, hesaplamalar, dünyevi konular, maddiyat, afiyet, düzenleme, tasarlama konuları hep gündeme geliyor olacak. Sağlığınızla ilgili bir takım kontroller yaptırmak için iyi bir dönem, eğer diyete açmak istiyorsanız dolunayda yapacağınız bir detoks ile başlayabilir ve iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sahiden Balık – Başak aksının asıl mesajı şu: Fiziki dünyan ile maneviyatını dengele!

115
12 Mart'ta Başak burcunda dolunay! foto 2

Ne çok artı dünyasal işlere, paraya pula aklını tak ne de çok fazla kendini maneviyata verip her şeyi Allaha bırakıp çabasız kal! Bunların dengede olmasıdır hayat, elinden geleni yaparsın ama tıkandığın yerde de işi Allaha veya akışına bırakırsın.

Ara Sıra para için fazla çalışırsın bütün parayı kazandım, konforumu sağladım dediğinde bir bakarsın hiç seyahat etmemişsin, sağlığın kötüye gitmiş ve para bunları geri getirmiyor! O yüzden bu dolunayda başta evvelden ektiğimiz tohumların sonuçlarını görmeye başlayacağız lakin sonuçlar tam da sizin istediğiniz gibi olmayabilir!

Yani hayatında kendine kadar bir ajandası var sonuçta! İyilik eken iyilik, kötülük eken ise sonuçlarını görecek.

215
12 Mart'ta Başak burcunda dolunay! foto 3

Bu dönemde konuşmalara, davranışlarımıza ve sözlerimize son derece dikkat etmeliyiz. Kalp acıtmak ve insanların hakkını yemek fazla bambaşka şeylere yol açabilir. Kastetmek, çaba kullanmak ve gösterdiğimiz çabaların sonuçlarını bakmak laf konusu olacak. Takıntılı olmaktan ve bir takım şeylere obsesyon göstermekten ve hayatta bizi engelleyen alışkanlıklardan kurtulma vakti! Sigarayı ele vermek, alkolü eksilmek, diyete başlatmak ve sağlıklı bir hayata başlamak için son derece uygun bir vakit.

315
12 Mart'ta Başak burcunda dolunay! foto 4

Koç burcu:
Alıştırma, hizmet etme ve sizin için çalışanlarla ilgili konular bugünlerde son derece odakta olacak. Bir projeyi tamamlayabilirsiniz ya da meslek ortamında durumunuz ile ilgili bir takım gelişmeler olabilir. Niyetlenmek, üretmek ve hizmet etmek bu dönemde manâlı olacak. Çalışmalarınızın sonucunu göreceğiniz bir dönem olacak. Sağlığınıza bu dönemde uyarı edin, diyete açılmak için iyi bir dönem.

415

Balık burcunda yaşadığımız Güneş tutulması (yeni Ay) keza bizi yeniliklere hazırladı ayrıca de biraz kafamızı karıştırdı. Ne yapsak, ne yöne dönsek, bırakıp gitsek mi, kalsak mı? Bunlar hep aklımızda şu aralar. Artık bildiğiniz üzere Yeni Ay zamanları daha çok yeni başlangıçları anlatırken, dolunaylar gerçekte yaptıklarımızın sonucunu bakmak, ektiğimizi biçme vaktidir!

Bu Pazar günü yaşayacağımız dolunayın getirileri ise şöyle;
Konu Başak burcu olunca; teferruat, hesaplamalar, dünyevi konular, maddiyat, sıhhat, düzenleme, tasarlama konuları daima gündeme geliyor olacak. Sağlığınızla ilgili bir takım kontroller yaptırmak için iyi bir dönem, eğer diyete başlatmak istiyorsanız dolunayda yapacağınız bir detoks ile başlayabilir ve iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Fiilen Balık – Başak aksının belli başlı mesajı şu: Fiziki dünyan ile maneviyatını dengele!

Ne çok fazla dünyasal işlere, paraya pula aklını tak ne de çok pozitif kendini maneviyata verip her şeyi Allaha bırakıp çabasız kal! Bunların dengede olmasıdır hayat, elinden geleni yaparsın fakat tıkandığın yerde de işi Allaha ya da akışına bırakırsın.

Ara Sıra para için fazla çalışırsın tam parayı kazandım, konforumu sağladım dediğinde bir bakarsın hiç seyahat etmemişsin, sağlığın kötüye gitmiş ve para bunları geri getirmiyor! O yüzden bu dolunayda ilk kez önceden ektiğimiz tohumların sonuçlarını görmeye başlayacağız ama sonuçlar tam da sizin istediğiniz gibi olmayabilir!

Yani hayatında kendine tarafından bir ajandası var sonuçta! İyilik eken iyilik, kötülük eken ise sonuçlarını görecek.

Bu dönemde konuşmalara, davranışlarımıza ve sözlerimize son derece dikkat etmeliyiz. Yürek acıtmak ve insanların hakkını yemek yemek fazla ayrı şeylere yol açabilir. Hedeflemek, çaba uygulamak ve gösterdiğimiz çabaların sonuçlarını görmek söz konusu olacak. Takıntılı olmaktan ve bir takım şeylere obsesyon göstermekten ve hayatta bizi engelleyen alışkanlıklardan kurtulma vakti! Sigarayı teslim etmek, alkolü azaltmak, diyete açtırmak ve dinç bir hayata açtırmak için son derece yerinde bir zaman.

Koç burcu:
Egzersiz, hizmet etme ve sizin için çalışanlarla ilgili konular bugünlerde son derece odakta olacak. Bir projeyi tamamlayabilirsiniz ya da meslek ortamında durumunuz ile ilgili bir takım gelişmeler olabilir. Niyetlenmek, üretmek ve hizmet vermek bu dönemde kayda değer olacak. Çalışmalarınızın sonucunu göreceğiniz bir dönem olacak. Sağlığınıza bu dönemde dikkat edin, diyete başlamak için iyi bir dönem.

Kaynak: Kadın Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s