12 Mart’ta Başak burcunda dolunay!

12 Mart’ta Başak burcunda dolunay meydana geliyor… Başak burcunda gerçekleşecek olan dolunayın etkilerini Astrolog Güliz Kına, elmaelma.com okuyucuları için yorumluyor! İşte dolunayın genel ve burçlara özel etkileri…

12 Mart'ta Başak burcunda dolunay! foto 1

Balık burcunda yaşadığımız Güneş tutulması (yeni Ay) hem bizi yeniliklere hazırladı ayrıca de birazcık kafamızı karıştırdı. Ne yapsak, ne yöne dönsek, bırakıp gitsek mi, kalsak mı? Bunlar her zaman aklımızda şu aralar. Artık bildiğiniz üzere Yeni Ay zamanları daha çok yeni başlangıçları anlatırken, dolunaylar gerçekte yaptıklarımızın sonucunu görmek, ektiğimizi biçme vaktidir!

Bu Pazar günü yaşayacağımız dolunayın getirileri ise şöyle;
Konu Başak burcu olunca; ayrıntı, hesaplamalar, dünyasal konular, maddiyat, sağlık durumu, düzenleme, tasarlama konuları defalarca gündeme geliyor olacak. Sağlığınızla ilgili bazı kontroller yaptırmak için iyi bir dönem, eğer diyete açmak istiyorsanız dolunayda yapacağınız bir detoks ile başlayabilir ve iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Doğrusu Balık – Başak aksının asıl mesajı şu: Somut dünyan ile maneviyatını dengele!

115
12 Mart'ta Başak burcunda dolunay! foto 2

Ne çok pozitif dünyevi işlere, paraya pula aklını tak ne de çok pozitif kendini maneviyata verip her şeyi Allaha bırakıp çabasız kal! Bunların dengede olmasıdır yaşam, elinden geleni yaparsın fakat tıkandığın yerde de işi Allaha ya da akışına bırakırsın.

Ara Sıra para için fazla çalışırsın bütün parayı kazandım, konforumu sağladım dediğinde bir bakarsın hiç yolculuk etmemişsin, sağlığın kötüye gitmiş ve para bunları geri getirmiyor! O yüzden bu dolunayda başta önceden ektiğimiz tohumların sonuçlarını görmeye başlayacağız lakin sonuçlar tam da sizin istediğiniz gibi olmayabilir!

Yani hayatında kendine tarafından bir ajandası var sonuçta! İyilik eken iyilik, musibet eken ise sonuçlarını görecek.

215
12 Mart'ta Başak burcunda dolunay! foto 3

Bu dönemde konuşmalara, davranışlarımıza ve sözlerimize son derece dikkat etmeliyiz. Yürek zarar vermek ve insanların hakkını yemek çok farklı şeylere yol açabilir. Kastetmek, uğraş uygulamak ve gösterdiğimiz çabaların sonuçlarını bakmak söz konusu olacak. Takıntılı olmaktan ve bazı şeylere obsesyon göstermekten ve hayatta bizi engelleyen alışkanlıklardan kurtulma vakti! Sigarayı ayrılmak, alkolü eksilmek, diyete başlatmak ve sağlıklı bir hayata başlatmak için son derece uygun bir zaman.

315
12 Mart'ta Başak burcunda dolunay! foto 4

Koç burcu:
Çalışma, hizmet etme ve sizin için çalışanlarla ilgili konular bugünlerde son derece odakta olacak. Bir projeyi tamamlayabilirsiniz veya iş ortamında durumunuz ile ilgili bir takım gelişmeler olabilir. Kastetmek, üretmek ve hizmet etmek bu dönemde önemli olacak. Çalışmalarınızın sonucunu göreceğiniz bir dönem olacak. Sağlığınıza bu dönemde uyarı edin, diyete açtırmak için iyi bir dönem.

415

Balık burcunda yaşadığımız Güneş tutulması (yeni Ay) keza bizi yeniliklere hazırladı keza de birazcık kafamızı karıştırdı. Ne yapsak, ne yöne dönsek, bırakıp gitsek mi, kalsak mı? Bunlar hep aklımızda şu aralar. Bundan Böyle bildiğiniz üzere Yeni Ay zamanları daha fazla yeni başlangıçları anlatırken, dolunaylar sahiden yaptıklarımızın sonucunu görmek, ektiğimizi biçme vaktidir!

Bu Pazar günü yaşayacağımız dolunayın getirileri ise şöyle;
Konu Başak burcu olunca; ayrıntı, hesaplamalar, dünyevi konular, maddiyat, sıhhat, düzenleme, tasarlama konuları hep gündeme geliyor olacak. Sağlığınızla ilgili bir takım kontroller yaptırmak için iyi bir dönem, eğer diyete açılmak istiyorsanız dolunayda yapacağınız bir detoks ile başlayabilir ve iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Fiilen Balık – Başak aksının esas mesajı şu: Somut dünyan ile maneviyatını dengele!

Ne fazla fazla dünyevi işlere, paraya pula aklını tak ne de fazla pozitif kendini maneviyata verip her şeyi Allaha bırakıp çabasız kal! Bunların dengede olmasıdır yaşam, elinden geleni yaparsın ama tıkandığın yerde de işi Allaha veya akışına bırakırsın.

Bazen para için fazla çalışırsın tam parayı kazandım, konforumu sağladım dediğinde bir bakarsın hiç seyahat etmemişsin, sağlığın kötüye gitmiş ve para bunları geri getirmiyor! O yüzden bu dolunayda öncelikle evvelden ektiğimiz tohumların sonuçlarını görmeye başlayacağız ama sonuçlar tam da sizin istediğiniz gibi olmayabilir!

Yani hayatında kendine tarafından bir ajandası var sonuçta! İyilik eken iyilik, musibet eken ise sonuçlarını görecek.

Bu dönemde konuşmalara, davranışlarımıza ve sözlerimize son derece dikkat etmeliyiz. Kalp canını yakmak ve insanların hakkını yemek fazla bambaşka şeylere yol açabilir. Niyetlenmek, çaba uygulamak ve gösterdiğimiz çabaların sonuçlarını görmek laf konusu olacak. Takıntılı olmaktan ve bir takım şeylere obsesyon göstermekten ve hayatta bizi engelleyen alışkanlıklardan kurtulma vakti! Sigarayı ele vermek, alkolü azaltmak, diyete açtırmak ve sağlıklı bir hayata açılmak için son derece uygun bir vakit.

Koç burcu:
Egzersiz, hizmet etme ve sizin için çalışanlarla ilgili konular bugünlerde son derece odakta olacak. Bir projeyi tamamlayabilirsiniz ya da iş ortamında durumunuz ile ilgili bir takım gelişmeler olabilir. Niyetlenmek, üretmek ve hizmet etmek bu dönemde önemli olacak. Çalışmalarınızın sonucunu göreceğiniz bir dönem olacak. Sağlığınıza bu dönemde uyarı edin, diyete açtırmak için iyi bir dönem.

Kaynak: Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s