12 Mart jurnal burç yorumları! Dolunay etkisine uyarı…

12 Mart 2017 günlük burçlarını Astrolog Güliz Kına yorumluyor! Günün enerjisinde Başak burcunda gerçekleşen Dolunay’ın etkisi başat…

12 Mart günlük burç yorumları! Dolunay etkisine dikkat... foto 1

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ:
Bugün tam bir konut kuşu modunda olabilirsiniz tekrar eviniz ve çocuklarınızla ilgilenmek için ideal bir gündesiniz. Enerjiniz biraz düşük olabilir ve evde istirahat etmek isteyebilirsiniz.

112
12 Mart günlük burç yorumları! Dolunay etkisine dikkat... foto 2

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:
Sosyal aktiviteler, sinema, tiyatro aktiviteleri bugün gündeminizde olacak. Dışarılarda olmak isteyeceğiniz ve faal olacağınız bir hafta sonu. Tekrar çocuklar ile zaman geçmek ve onlarla bir takım aktiviteler yapmak içinde güzel bir gün.

212
12 Mart günlük burç yorumları! Dolunay etkisine dikkat... foto 3

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER
Aileniz ve sevdiklerinizle dinmek isteyeceğiniz bir Pazar günü. Eviniz ile ilgili konular gündemde olacak, dolabınızı elden vermek, düzenlemeler gerçekleştirmek ve temizlik işleri için ideal bir gün.

312
12 Mart günlük burç yorumları! Dolunay etkisine dikkat... foto 4

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ
Haftasonunu evden uzak aşmak isteyebilirsiniz, biraz büyük kasaba açık havada elde etmek, doğa yürüyüşleri için hoş bir hafta sonu. Kardeşler,kuzenler ile görüşmeler ve buluşmalarda gündemde olacak bugün.

412

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ:
Bugün bütün bir konut kuşu modunda olabilirsiniz tekrar eviniz ve çocuklarınızla ilgilenmek için ideal bir gündesiniz. Enerjiniz biraz düşük olabilir ve evde istirahat etmek isteyebilirsiniz.

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:
Sosyal aktiviteler, sinema, tiyatro aktiviteleri bugün gündeminizde olacak. Dışarılarda elde etmek isteyeceğiniz ve etkin olacağınız bir hafta sonu. Yeniden çocuklar ile vakit dinmek ve onlarla bazı aktiviteler gerçekleştirmek içinde hoş bir gün.

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER
Aileniz ve sevdiklerinizle vermek isteyeceğiniz bir Pazar günü. Eviniz ile ilgili konular gündemde olacak, dolabınızı elden vermek, düzenlemeler gerçekleştirmek ve temizleme işleri için ideal bir gün.

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ
Haftasonunu evden uzaktan geçirmek isteyebilirsiniz, azıcık şehir dıştan elde etmek, doğa yürüyüşleri için hoş bir hafta sonu. Kardeşler,kuzenler ile görüşmeler ve buluşmalarda gündemde olacak bugün.

Kaynak: Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s