11 Mart jurnal burç yorumları!

11 Mart jurnal burç yorumları Astrolog Güliz Kına’dan geliyor! Bakalım bugün bizleri neler bekliyor?

11 Mart günlük burç yorumları! foto 1

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ:
Hafta içinde ilgilenemediğiniz konularla ilgilenmek için hoş bir gün. Alışveriş, konut toparlama, düzenleme ve temizleme konuları vaktinizi alıyor olacak. Yine bir takım planlamalar, bütçeleme konuları da. Çok masraf yaptıysanız bütçenizi gözden geçirmekte menfaat var.

112
11 Mart günlük burç yorumları! foto 2

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:
Sosyal ve dışarılarda olacağınız bir hafta sonu olacak sizin için. Gittiğiniz her tarafta göz önünde olacaksınız ve uyarı çekeceksiniz. Hatta hoş bir tanışma da söz konusu olabilir bu hafta sonu. Hobilerinize vakit dağıtmak için hoş bir gün.

212
11 Mart günlük burç yorumları! foto 3

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER
Eviniz ve aileniz ile ilgili konular gündemde olacak bu hafta sonu. Evde bazı düzenlemeler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz veya tadilat konuları gündeme gelebilir.

312
11 Mart günlük burç yorumları! foto 4

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ
Haftasonunda iletişiminiz yoğun olacak ve zihniniz kesintisiz bir şeyler düşünüyor veya planlıyor olacak. Kısa bir seyahate gidebilirsiniz haftasonunda ve akrabalarınızla görüşebilirisiniz.

412

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ:
Hafta içinde ilgilenemediğiniz konularla ilgilenmek için güzel bir gün. Alışveriş, konut toparlama, düzenleme ve temizlik konuları vaktinizi alıyor olacak. Yeniden bazı planlamalar, bütçeleme konuları da. Çok masraf yaptıysanız bütçenizi gözden geçirmekte avantaj var.

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:
Sosyal ve dışarılarda olacağınız bir hafta sonu olacak sizin için. Gittiğiniz yeniden göz önünde olacaksınız ve uyarı çekeceksiniz. Hatta güzel bir tanışma da söz konusu olabilir bu hafta sonu. Hobilerinize zaman karışıklığa itmek için güzel bir gün.

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER
Eviniz ve aileniz ile ilgili konular gündemde olacak bu hafta sonu. Evde bir takım düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz ya da tadilat konuları gündeme gelebilir.

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ
Haftasonunda iletişiminiz yoğun olacak ve zihniniz sürekli bir şeyler düşünüyor veya planlıyor olacak. Kısa bir seyahate gidebilirsiniz haftasonunda ve akrabalarınızla görüşebilirisiniz.

Kaynak: Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s