8 Mart günlük burç yorumları!

8 Mart jurnal burç yorumlarını elmaelma.com okuyucuları için derledik. İşte 8 Mart günlük burçları…

8 Mart günlük burç yorumları! foto 1

Koç

Bozuk dışarı giden işlerinizi arkadaşlarınız yardımıyla düze çıkaracaksınız. İşinizde her lahza yüksek bir konuma geçebilirsiniz. Lakin bunun için olaylara olumlu bakabilmeyi başarabilmeniz gerekiyor.

112
8 Mart günlük burç yorumları! foto 2

Boğa

Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.

212
8 Mart günlük burç yorumları! foto 3

İkizler

İnsan ilişkilerinizdeki samimiyet ve refah sevilmenize neden oluyor. Çevrenizde bir krediniz var fakat bu kredi baki yok. arada bir güven ve sevgi tazelemekte yarar var. Bugün çevrenizdekilere sevgi ve açık sözlülük dağıtacaksınız.

312
8 Mart günlük burç yorumları! foto 4

Yengeç

Aileden birinin bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturabilirsiniz. Anlayamadığınız bir nedenle haftaya içinizde bir sıkıntıyla girebilirsiniz. Çevrenizdeki insanları, günün tadını çıkarmaya zorlama alışkanlığınız var. Cümbür Cemaat, bir önceki günün aktardığı sorunlardan sıyrılma becerisini, sizin değin gösteremeyebilir.

412

Koç

Bozuk dışarı giden işlerinizi arkadaşlarınız yardımıyla düze çıkaracaksınız. İşinizde her an yüksek bir konuma geçebilirsiniz. Lakin bunun için olaylara olumlu bakabilmeyi başarabilmeniz gerekiyor.

Boğa

Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.

İkizler

İnsan ilişkilerinizdeki açık sözlülük ve rahat sevilmenize neden oluyor. Çevrenizde bir krediniz var fakat bu kredi baki değil. nadiren güven ve sevgi tazelemekte yarar var. Bugün çevrenizdekilere sevgi ve açık yüreklilik dağıtacaksınız.

Yengeç

Aileden birinin bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde birazcık bu işe koşturabilirsiniz. Anlayamadığınız bir nedenle haftaya içinizde bir sıkıntıyla girebilirsiniz. Çevrenizdeki insanları, günün tadını çıkarmaya zorlama alışkanlığınız var. Cümbür Cemaat, bir önceki günün aktardığı sorunlardan sıyrılma becerisini, sizin dek gösteremeyebilir.

Kaynak: Kadın Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s