Gül Kaynak Sağlıklı Zayıflamak İçin 10 Altın Kaide

Zayıflamak için yalnızca perhiz yapmak bazen yeterli olmayabiliyor. Diyetinizi yaparken belirli kuralları hergün gerçekleştirirseniz kilo verme sürecinize büyük ölçüde katkı maddesi sağlayacaktır. Uygulaması zorlama olmayan bu kuralların sonuçları fazla etkilidir.

Her sabahleyin uyanınca ilk iş olarak 2 büyük bardak ( asgari 400cc’lik) oda sıcaklığında su içilmesi gerekli.Gün içinde en az 3 litre su içilmesi gerekmektedir. Suya isteğinize göre taze bıkkın limon suyu veya elma sirkesi ekleyebilirsiniz.Yemeklerle birlikte şüphesiz su içilmeyecek. Yemeklerden yarım saat önce bırakılmalı ve 1 saat sonra bitmiş içmeye başlanmalı.Her gün 3 poşet karbonat, 1 nehir kaşığı Himalaya Tuzunu suya eritip içilecek Her bir poşet ( 5 gram) bir su bardağa. Bir akarsu kaşığı tuzlu da tekrar başka bardağa konulacak. Zamanları size kalmış yeter ama her gün içelim.Zayıflama kuralını yaparak siyah akarsu, kahve, kola, alkol, gazlı içecekler, hazırlanmış kutu meyve sularından içilmeyecek. Bunlar fazla kayda değer!En büyük öğünümüzü sabah 11:00 ile öğleden sonradan 16:00 arası yenecek.Güneş batınca çorba haricen bir şey yenmeyecek. Sebze çorbası ve mercimek çorbası olabilir.Zayıflama kürümüz boyunca süt, peynir, yoğurt, yumurta ve tavuk tüketilmeyecek.Ekmek 11:00 – 16:00 dışarıda saatler arasında ekmek yemeyeceksiniz. Bu saatler arasında elbette kızartılmış ve beyaz ekmek dışındakiler tüketilmeli.Her gün dıştan en az 30 dk. Yürüyüş yapılacak. Park, koru, deniz kenarı tercih sebebidir.

 

Etiket Diyete Başlarken diyet hakkında bilgiler Perhiz hataları Perhiz Kuralları Gül Kaynak Gül Kaynak Perhiz Tavsiyeleri HIZLI KILO VERME kilo atamak için yapılması gerekenler

Kaynak: Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s