Evlilikte Erkeği Elde Tutmanın Yolları

Derhal evlilikte herkesin malumu olan kavgalardan biri de senin sözün geçecek değil hayır benim dediğimi yapacaksın tarzında olan tartışmalardır. Fakat biz buna kadınlar literatüründe “izdivaç yuları kimde olacak savaşı” adını veriyoruz. Böyle çetrefilli yollara girmeye lüzum yok ancak.

Evli kadınların potansiyeline bakılırsa olayı bu noktaya dek getirebilme yeteneklerine şapka çıkarsak ta dikkat edeceği bazı noktalarda erkeği elde yakalamak o kadar da zor değil sahiden. Bunun için ortalıkta bas bas benim dediğim olacak diye bağırmanıza gerek değil, sevgili kadınlar yalnızca buraya kulak verin yeter.

*Öncelikle yatak biti olmaya hazırlanın. Yani hemen fena düşünmeyin canım. İsteklerinizi eşlerinize gece yastığa başınızı koyduğunda söyleyin ve eşref saatlerini iyi planlayın oysa sizle uğraşmaya mecali kalmadığı sırada tüm isteklerinizi yerine getirecektir.

* Ortalıkta size göre yanlış bir şey yapıyorsa asla başkasına şikâyette bulunmayın, eve geçtiğinizde toplum içinde şişirdiğiniz egoyu azıcık indirebilir ve gerçekle yüzleşmesini sağlayıp böylece bir tatlı dil kullanmalısınız fakat onu vicdanıyla baş başa bırakmalısınız. Unutmayın her aslanın kalbi yumuşacıktır yalnız o kadar egoları vardır oysa sırf bu yüzden pençelerinden kurtulamazsınız. Önce egosunu toplum içinde şişirin sonradan ayar çekersiniz nasılsa.

*Ve sevgili bayanlar erkeklerin açık havada arkadaşlarıyla zaman geçirmesine izin verin. Yedi yirmi dört kedi gibi yanınızda taşıyacağınız aksesuar olmadığının farkına varın. Ona sizinle paylaşacağı olayları yaşamasına müsade verin. Kendi hayatlarınızda özel olan bir takım şeyler defalarca kalsın ancak evliliği canlı tutsun. Hep birbirinizin özelini merek edin. Flört dönemlerinde olduğu gibi, yaşadığı duyguların perçinleneceği olaylar yaratın.

*bir de romantizmden bahsedeceksek erkeğe önce siz adım atmalısınız. Hiçbir insan yoktur ama şımartılmaktan hoşlanmasın.  O halde bir günde siz ağzınıza gül alıp eşinizi uyandırın dırdırı bir kenara bırakın. Bu kadar şiddet olmasa lüzum. Ne gerek var bunca oyuna, hele birincil siz bir yapın yapacağınızı, gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Evlilikte erkeği elde tutmanın en önemli sırrı ona güvenmek ve bunu hareketlerinizle açığa vurmak, şımartmak ve biraz da egosuna bazı haksız hareketlerde bulunmak. Bitti ötesi sultanlar gibi hayat…

Etiket huzurlu evlilik mutlu evlilik uzun süren evlilikler erkek bayan ilişkisi bayan ve erkek ilişkisi mutlu ilişki izdivaç Evlilikte Güven Sağlama

Kaynak: Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s