2015 Yeni Trend Süet Ceketler

Ceket sezonunun açıldığı bu ilkbahar-yaz kolleksiyonlarının aralarında süet ceketler 2015 bahar ve yaza damgasını vuracak. İlkbahar yaz sezonunun yeni trendi’i süet ceketler. Sizin için Mango ilkbahar yaz koleksiyonunda bulunan süet ceket modellerini hazırladık. Mango süet ceketlere renk vermiş.

Kırmızı, mavi gibi renkler uygulayarak süet ceketlere neşe katmış. Süet ceketleriniz ilkbahar akşamlarının serin esintilerinde kıyafetlerinizin üstünde güzel bir duruş sergileyecektir.

 Elbiselerinizin, uzun eteklerinizin, panolarınızın, tulumlarınızın, ufak eteklerinizin üzerinde süet ceketlerle şık ve hoş görüntülere sahip olacağınızdan eminim.

Süet ceketlerin modellerinden bir parça başına size uygun olabileceğini düşünerek Mangonun hazırlamış olduğu 2015 ilkbahar yaz koleksiyonundan sizler için resim galerisi oluşturduk bir göz atarak size yerinde olan modeli kıyafetlerinizin üzerinde kombin yapacağınızı Kadınay olarak düşünüyoruz.

 

2015 Yeni Trend Süet Ceketler
2015 Yeni Trend Süet Ceketler
2015 Yeni Trend Süet Ceketler

Etiket 2015 Modası bayan ceket bayan deri ceket modelleri Mango Mango Hanımefendi Ceket Süet Ceket Modelleri Hanımefendi Giyim

Kaynak: Moda Sırları, Moda Trendleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s